Ředitelské volno

Na dny 3. ledna a 4. ledna 2019 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. V budově školy bude probíhat oprava inženýrských sítí. Nebude v provozu žádné oddělení školní družiny, školní kuchyně v uvedených dnech nevaří. Děkujeme za pochopení.

Divadelní představení v anglickém jazyce

Žáci, kteří navštěvují výuku anglického jazyka se v pondělí 10. prosince vypraví do městského kina, aby zde zhlédli divadelní představení.v anglickém znění. Více informací poskytne Mgr. Šebestová.

Konzultační odpoledne

V úterý 11. prosince proběhne v době od 15.00 do 17.00 konzultační odpoledne.

Florbalové turnaje

Ve úterý 11. prosince proběhne, i za účasti chlapců z naší školy, v městské sportovní hale okrskové kolo florbalové soutěže žáků 8. a 9. tříd. O týden později se na stejném místě uskuteční kolo okresní.

Testování IQ

Pro zájemce z řad žáků naší školy je určena možnost otestovat si své IQ v certifikovaném testu společnosti Mensa. Testování proběhne v úterý 12. prosince. Více informací poskytnou třídní učitelé nebo Mgr. Směřičková.

Brněnské pověsti

Žáci 5. tříd zavítají ve středu 19. prosince do našeho krajského města a navštíví zde divadelní představení Brněnské pověsti. Více informací můžete získat od třídních učitelek.

Vánoční prázdniny

Pátek 21. prosince bude posledním školním dnem tohoto kalendářního roku. V novém roce se dveře školy otevřou po uplynutí prázdnin a navazujícího ředitelského volna v pondělí 7. ledna. Všem žákům školy, jejich rodinným příslušníkům a zaměstnancům školy přejeme příjemné prožití Vánoc a plné zdraví a mnoho úspěchů v roce 2019.

© 2011 - WINY, s.r.o. hosting & webdesign