Plavecký výcvik v Břeclavi

Žáci třetích tříd absolvovali tříměsíční plavecký kurz v Břeclavi, který navazoval na plavecké dovednosti žáků z minulého školního roku. Pod vedením zkušených instruktorů děti zdokonalily své plavecké styly a naučily se i nejrůznější vodní hry, které jim zpříjemnily pobyt v plaveckém bazéně. Pro relaxaci a prohřátí těla měly možnost využít saunu, která je součástí haly. Dětem se plavání velmi líbilo a jako poděkování učitelům každý sám popsal své zážitky ve svém krátkém dopise, který bude zaslán instruktorům plavání.


Vybíráme z několika autorských dopisů:

Dobrý den pane učiteli,

jsem moc rád, že jsme mohli být dva roky s vámi. Nejvíce mě bavilo plavat kraula a prsa, skákat do vody, ohřívat se v sauně. Chci hezky plavat kraulové nohy a ruce, dobře plavat znak. Moc mě bavilo se s vámi učit plavat. Ahoj! A pozdravujte plavce!

                                                               Ladislav Holec

Dobrý den paní učitelko,

moc mě bavilo vaše plavání. Co mě bavilo nejvíce? Bavilo mě tsunami a kroužky, ale také mě bavilo skákání do vody. Mě vlastně bavilo vše. A bylo dobré se chodit ohřívat do sauny. Musím vám moc poděkovat, protože jste mě naučili plavat. A doufám, že naučíte i ostatní děti, jako mě jste naučila.

                                                              Vaše Michaela Křivánková


Dobrý den pane učiteli,

moc se mi líbilo v bazéně a plavání s rukávky. Uplaval jsem 200 metrů. Bylo mi tam zima, ale vše jsem zvládl. Škoda, že už plavání skončilo, bylo to moc a moc fajn!

                                                               Tobiáš Horňák, Mikulov


Mgr. Marie Chmelinová

Bc. Tamara Podsedníková

© 2011 - WINY, s.r.o. hosting & webdesign