Pro rodiče budoucích prvňáčků

Ve středu 8.6.2022 se uskutečnilo setkání s rodiči budoucích prvňáčků. Na této schůzce rodiče obdrželi spoustu důležitých informací a také několik formulářů, např. zápisový lístek do družiny či přihlášku ke stravování.

Seznamte se, prosím, se sdělením vedoucího školní jídelny v příloze, zároveň v příloze naleznete seznam školních potřeb, kterými bude třeba vaše dítě vybavit, případně je obdrží přímo ve škole.

Pro každé dítě je zapotřebí pořídit čip bez ohledu na to, zda se bude stravovat ve školní jídelně či nikoliv. Tento čip totiž slouží k otevření vstupních dveří školy v případě nepřítomnosti vrátné. Bližší informace k čipu jsou uvedeny ve Sdělení vedoucího školní jídelny. Smluvte si  telefonicky schůzku v druhé polovině srpna s vedoucím školní kuchyně Bc. Slámou, který vám proti záloze 100 Kč čip vydá.

Vyplněné přihlášky ke stravování či do školní družiny můžete kdykoliv v průběhu následujících týdnů vložit do schránky u hlavního vchodu školy, v případě přítomnosti vrátné přidat přímo do jejích rukou. Urychlí to celý proces evidence. Na vrátnici budou také do konce června k dispozici prázdné formuláře přihlášek ke stravování i do školní družiny.

Veškeré formality bude možné samozřejmě vyřídit i v první školní den, tj. ve čtvrtek 1. září 2022, kdy od 8.00 proběhne slavnostní zahájení školního roku v jednotlivých třídách naší školy. Vzhledem k počtu nově příchozích žáků jen, prosím, počítejte s delší dobou na vyřízení.

Připojené soubory

10.6.2022 Sdělení vedoucího jídelny zobrazit dokument [68 kB]