Sdělení pro rodiče a žáky - domácí procvičování učiva

Vážení rodiče, žáci,

v následujících dnech sledujte prosím Edupage školy, případně školní webové stránky www.zsmikulov.cz. Vyučující zde budou zveřejňovat zadání prací k domácímu procvičování učiva. V případě potřeby distribuce těchto materiálů jinou cestou neváhejte kontaktovat naše pedagogické pracovníky prostřednictvím Edupage, emailem, případně telefonicky.

Děkuji za pochopení.

Miroslav Pokorný

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

V přiložených dokumentech naleznete informace, které usnadní začátek školní docházky Vašeho dítěte.

Výuka

V této sekci naleznete příspěvky učitelů školy, které se vztahují k vyučovacímu procesu.

Digitální učební materiály

Níže uvedené odkazy směřují na úložiště výukových materiálů vytvořených pedagogy školy v rámci projektu EU peníze školám, který byl ve škole v uplynulých letech realizován.

zdroj_1

zdroj_2