Rodičovská kavárna

Zveme rodiče dne 19.10. v 17 hodin na 1. rodičovskou kavárnu v prostorách naší školy na téma „Jak se propojit s dnešními dětmi“ ve spolupráci s Hopeforkids a ve společnosti dobrého šálku kávy, čaje a drobného občerstvení. Seminář i občerstvení je zdarma.

Program „ Jak se propojit s dnešními dětmi“ nastiňuje specifika komunikace s dnešními dětmi a nabízí rodičům praktické tipy, jak se s dětmi propojit. Povzbuzuje rodiče k aktivnímu zájmu o svět dětí, k vytváření vzájemné důvěry a nastavování rozumných hranic Seminář a praktický workshop povede lektorka Mgr. Viktorie Zemanová.  Workshop bude trvat cca 90 minut, na závěr programu  bude prostor diskuzi a dotazy.

Co je to Rodičovská kavárna?
Projekt s názvem rodičovské kavárny je určen rodičům našich žáků v rámci konceptu „otevřené školy“ s cílem propojit školu a rodiče prostřednictvím vzdělávacích seminářů a praktických workshopů na nejrůznější témata v současně se proměňující době a s cílem poukázat na problémy a obtíže, se kterými se potýká dnešní mládež. Rodičovské kavárny budou pořádány zdarma v předem známých termínech  v přízemí ZŠ. Závazné přihlašování bude možné prostřednictvím Edupage nebo na email podsednikova@zsmikulov.cz.

Těšíme se na Vás!