4.A dřepuje

Znáte pořekadlo: Komu se nelení…? Proto jsme se rozhodli zapojit do listopadové dřepovací výzvy on-line tělocvičny “Železná koule”.  Každé ráno, během dopoledního vyučování, si v naší třídě nastavíme stopky a dřepujeme.

Má to ovšem svá pravidla:
1.11. 2022 jsme si nastavili stopky na 10 sekund. Každý den pak přidáváme dalších 10 sekund. Dřepujeme - děti, paní učitelka i s paní asistentkou. Neřešíme počet opakování, každý jede podle vlastního tempa. Nezapomínáme na správnou techniku dřepů, tu pilně trénujeme již od 1. třídy.

Poslední den, 30.11.2022, se dostaneme na 300 sekund, tj. 5 minut dřepování v kuse. Držte nám pěsti. :-)

Děti se do dřepování pustily s nadšením, cvičí rády. O víkendu do této výzvy dokonce zapojily i svou rodinu.

Vladimíra Ondrůjová

třídní učitelka